1   - следећа страна

РАСПОРЕД НАСТАВЕ

Распоред наставе за месец новембар по разредима, група и сменама можете погледати ОВДЕ.

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА

Помоћ за породицу Дамњановић

Тим за хуманитарну активност школе је средином септембра покренуо акцију за помоћ породици Дамњановић, након новинарског чланка у Телеграфу. У акцији су учествовали ученици и наставници школе, а циљ је био прикупљање животних намирница, средстава за хигијену, школског прибора, гардеробе и новца.

Екипа Телеграфа је након завшетка наше заједничке акције, дошла у школу и направила прилог који је изашао у њиховим новинама.

Прилог можете погледати ОВДЕ.

ЗВЕЗДАРИЈАДА 2019/2020.

Такмичење за најбоље младе писце и песнике на Звездари

У петак, 9. маја 2020. године, у дворишту кафеа Кабинет АРК одржано је финално вече и додела награда за најбољу кратку причу и песму. Ученици и наставници су имали прилику да разговарају са члановима жирија (Ризница речи) и да чују њихове утиске и сугестије у вези са пристиглим радовима.

На адресу Ризнице речи 17 ученика наше школе је послало 33 рада.

Анастасија Тодоровић МС2/5 је освојила прво место за кратку причу, Анастасија Томић MС4/3 је освојила друго место, Александар Поцек МС4/3 и Стефан Живковић МС4/1 су поделили треће место. Милица Ранковић МС4/1, Милена Микић МС4/2  су похваљене за приче.

Посебну захвалност дугујемо нашим колегиницама које су се нашле у улози ментора  младих уметника, Славици Марковић и Душици Шундек.

Честитамо свим учесницима и радујемо се освојеним наградама. Много среће и успеха у даљим списатељским подухватима!!!

СЛИКЕ

132e254e-8b3e-4008-894b-7f68e9f04010.jpg

ТАКМИЧЕЊЕ У СТОНОМ ТЕНИСУ

Дана 2.10.2020. године, у дворани Мастерс у Земуну, одржано је градско такмичење у стоном тенису. Представници наше школе у женској категорији појединачно били су: Милица Вељовић и Емилија Поповић М 3/2, Александра Тамаш Ф 2/2 и Катарина Бањац Ф 4/1, док су екипу чиниле Емилија, Александра и Катарина.

Катарина Бањац  као капитен екипе је изборила III место појединачно  и изванредно предводила своје другарице у финалу екипно. Александра Тамаш је победила своју противницу у финалу са 2:0 у сетовима (11:1, 11:2), док је Катарина Бањац у епској борби добила меч  у сетовима 2:1. Емилија Поповић се спремала за игру у паровима, али до тога није дошло.

Све честитке нашим ученицама и велики спортски поздрав .

8636b878-6967-440a-8491-67761b4b8102.jpg

РАСПОРЕД НАСТАВЕ

Распоред наставе за месец октобар по разредима, група и сменама можете погледати ОВДЕ.

1   - следећа страна