I i III pre podne

 

           PREKVALIFIKACIJE U LABORATORIJSKOM ODSEKU

                                        NOVEMBAR--2019.  ---

                                                        

      Ponedeljak,  25.11.2019.

  1. Latinski jezik(Vasić Milena)---------------------------- u 14,00
  2. Anatomija i fiziologija---Mihajlović Aleksandra------------u 10,30
  3. Higijena i zdravstveno vaspitanje (Vujičić Elizabeta)------u 9,45
  4. Laboratorijske tehnike (Rvović B. i Kristina Petrović .)----u 14,00
  5. Prva pomoć (Dr Branka Brajović)--------------------------u 9,00
  6. Medicinska etika ( Савић Татјана)----------------------- u 11,00

 

Utorak, 26.11.2019.

 

  1. Analitička hemija (Živković Mira)----------------------------u 10,30
  2. Histologija----------Tešić Kristina--------------------------u 13,00
  3. 4.Zdravstvena psihologija—(Terzić Milena)---------------u 10,30
  4. 5.Patologija ----------Михајловић Александра------------ u 12,30
  5. 6.Mikrobiologija-II razr.( Sakl S.—T—Tegeltija S.-)-V—13,30

 

Sreda,27.11.2019.

 

  1. Osnovi kliničke medicine-(Krupniković Predrag--------------- u 15,30
  2. Med. Biohemija-IIIraz-(Simeunović N.-T-Gajović Nadica—V---u 14,00
  3.  Toksikološka hemija(Simeunović Nikolina--------------------u 15,00
  4. Mikrobiologija-III razr.( Sakl S.—T- i Tegeltija S.—V--)--- --u 12,30

 

Četvrtak,28.11.2019.

 

  1. Hematologija- III raz. (Dr Biljana Marković i Rvović B ----u 15,00
  2. Mikrobiologija-IV razr.( Sakl.  S.—T- i Тегелтија С.—V---u 13,30
  3. Bromatologija (Kuzmanović Ljiljana)-------------------------- u 14,00

 

Petak, 29.11.2019.

 

  1. Preduzetništvo—(Stanislava G.)---------------------------------u 13,00
  2. Hematologija- IV raz. (Dr Biljana Marković i Rvović B—u 14,30
  3. Med. Biohemija-IVraz.(Gajović N.-Mladenović J.-V----u 14,00

 

 

  1.  

 Распоред преквалификација у новембарском испитном року школске 2019/20  за одсек   мед.сестра-тех.

 

 

Понедељак,25 .11.2019

Прва помоћ                                             08.00                              М.Ђуричић

Анатомија и физиолог.                        12.00                                Др.А.Михаиловић

Здравствена нега                                   10.30                               Љ.Милуновић,В.Радуловић

Латински језик                                       14.00                                Милена Васић

Медицинска етика                                 13.00                              Снежана Батас

Уторак, 26.11.2019                          

Патологија                                                12.30                              Др.Е.Вујичић

Микробиологија са епид.                     13.00                             Др.Е.Вујичић

Хигијена са здр.васп.                             13.30                               Др.А.Ристановић

Здр.психологија                                       10.00                             Силвиа Радић

 Здравствена нега 2                                11.30  -практ.              Љ.Милуновић

                                                                      12.30 -теор.                В.Вилотић

 

Среда, 27.11.2019

Фармакологија                                         15.30                               Др.М.Шешлија

 Здравствена нега3                                  12.00 ( И.Стевановић Е.Стојковић,С.Варајић,Љ.Коцић,Б.Тошић)

Гинекологија 3-Разред                           09.30                               Др.Б.Брајовић

Неурологија                                               16.00                             Др.П.Крупноковић                                                                     

Мед.биохемија                                         13.00                             Д. Бађевић

 

 

 

Четвртак, 28.11.2019

 Хирургија 1-3-Разред                            15.30                                  Др.М.Шешлија

Инфектологија                                          13.00                                Др.С.С.Радосавњевић

 Интерна мед. 1                                        16.00                               Др.Б.М.Николић

Педијатрија                                                13.30                             Др.С.С.Радосављевић

 

Петак,29.11.2019

Хирургија са негом 2                            13.00                          Др.А.Ристановић

Интерна мед.са негом 2                      15.00                          Др.Б.М.Николић

Здравствена нега 4                               12.00 ( В.Вилотић Р.Антић,Д.Малиш,Д.Радосављевић,Љ.Јушчак)

Предузетништво                                    16.00                           Станислава Гочманац

Психијатрија                                            12.30                        Др.П.Крупниковић

 

ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈЕ  У  ФАРМАЦЕУТСКОМ  ОДСЕКУ

новембар   шк. 2019./20.год.

Понедељак  25.11.2019.

  1. Латински језик (Милена Васић) 9h
  2. Фармацеутско технолошке операције и поступци(Милена Спасовић) 11,30h
  3. Анатомија и физиологија (Александра Михаиловић) 12,30 h
  4. Прва помоћ(Бранка Брајовић) 13h
  5. Медицинска етика (Тања Савић) 10,30 h

Уторак  26.11.2019.

  1. Фармацеутска технологија (Јелена Анђелић) 13h
  2. Аналитичка хемија (Милина Ђаловић) 12h
  3. Организација фармацеутске делатности (Кристијан Карин) 10,30h
  4. Хигијена са здравственим васпитањем (Елизабета Вујичић)13,30
  5. Микробиологија са епидемиологијом (Снежана Сакл)13,30h
  6. Фармакогнозија са фитотерапијом 2. разред(Соња Николић) 14 h
  7. Патофизиологија (Елизабета Вујичић)13,30
  8. Здравствена психологија (Силвиа Радић) 11,30h

 

 

 

Среда  27.11.2019.

  1. Основи клиничке фармације (Кристијан Карин) 15h
  2. Медицинска биохемија (Данијела Бађевић) 13h
  3. Фармацеутска технологија (Љиљана Пауновић) 14 h
  4. Фармакогнозијаса фитотерапијом3. разред (Нада Мојовић) 13h
  5. Токсикологија(Кристијан Карин) 15 h
  6. Предузетништво (Лидија Чпајак) 14h

 

Четвртак  28.11.2019.

  1. Фармацеутска хемија са аналитиком лекова 4. разред(Сања Козаичевска) 11,30
  2. Фармакологијаи фармакотерапија (Мила Шешлија) 16h
  3. Фармацеутска технологија 4.разред(Љиљана Пауновић) 9,30 h
  4. Козметологија (Невенка Живојиновић) 12 h
  5. Броматологија са дијететиком(Љиљана Кузмановић) 13,30h

 

ОБАВЕЗНА ЈЕ ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ

ЗВАТИ РАДИ ДОГОВОРА