Ученичку компанију “Nest”, Медицинске школе са Звездаре чине пет ученика четвртог разреда лабораторијског смера: Михаило Вујић, Алекса Максимовић, Јована Туфегџић, Ирена Брајовић и Стефан Лоњак.

Ментори компаније “Nest” су Лидија Чпајак и Александра Христић

У сарадњи са катедром за електронско пословање Факултета организационих наука, Агенцијом за заштиту животне средине као и са др Катарином Милошевић, алергологом из Универзитетске дечје клинике у Тиршовој, развијена је јединствена мобилна андроид апликација на тржишту, намењена особама које имају алергијску реакцију на амброзију.

У компанији ученика Медицинске школе “Diet Family” су ученици: Вељко Марковић, Милена Матејић, Наталија Павловић, Катарина Ракић, Миланка Личина, Ања Матић Гојовић, Јелена Соколовић, Снежана Станић, Сања Ћелап, Невенка Чукановић и Јелена СТанојков.

Њихов производ је специфичан сируп за детоксикацију, који садржи 8 лековитих биљака.

Ментор Компаније је Станислава Гочманац.